U Kasi i Janusza

Opinie


Autor / data: Kasia Kopka | 2018-01-17
Treść komentarza:Gorąco polecam! Bardzo sympatyczni właściciele, pyszne jedzenie, pokoje czyste i przestronne. Super lokalizacja i piękne widoki:) na pewno skorzystamy z gościnności jeszcze nie raz!

Autor / data: Adam, Dorota i Zosia. | 2018-10-01
Treść komentarza:Gorąco polecamy. Idealne miejsce na ferie zimowe. Obsługa miła. Blisko do stoku. Jedzenie to wręcz poezja. Zameldujemy się po raz trzeci w styczniu 2019r.

Autor / data: Magda | 2017-08-09
Treść komentarza:Polecamy! Piękne miejsce, wspaniały wypoczynek, sympatyczni właściciele!

Autor / data: Marta, Adam Raczyńscy | 2018-02-10
Treść komentarza:Gorąco polecamy to miejsce, gospodarze bardzo mili, do stoku blisko, do sklepu też.Pokoje czyściutkie. Kuchnia p.Kasi to poezja,porcje tak obfite, że nie do przejedzenia aż chce się zabrać do swojego domu gospodynię jak się odjeżdża

Autor / data: Dorota i Iga | 2020-08-08
Treść komentarza:Gorąco polecamy:wspaniali gospodarze,wygodne pokoje i pyszne jedzenie. Wszystko po niewygórowanej cenie. Pozdrawiamy Gospodarzy.

Autor / data: Jaroslaw Marcinkiewicz | 2020-09-09
Treść komentarza:Wybralem ten apartament ze wzgledu na wymagania mojej zony. Wspaniali i bardzo goscinni wlasciciele, bardzo czysty apartament i cale miejsce. Piekna i spokojna miejscowosc, bezposredni szlak na morskie oko lub dolina pieciu stawow (ok 5-6 godz). Naprawde polecam to miejsce i apartament U KASI I JANUSZA!


  Dodaj swój komentarz

Kod:

64d02

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: